הטיפול בדיקור יעיל מאוד להפרעות קשב וריכוז ומטפל בבעיה ולא בסימפטום

הרפואה הסינית קושרת הפרעת קשב וריכוז לחסר באנרגיית הכליות (עם או בלי היפראקטיביות). חשוב לומר שהרפואה הסינית מתייחסת אל הכליות גם ברמת התפקוד הפיזי שלהן וגם כמקור לאנרגיה שמשפיעה על שלושת הרבדים של אדם – פיזי, נפשי ורוחני. לפי הראיה הסינית הכליות מושפעות מתורשה ובתוכן מאוחסנת התמצית שלנו – המטען הגנטי. הן מזינות את המוח ואחראיות על ההורמונים והנוירוטרנסמיטורים. האנרגייה של הכליות שולטת על כוח הרצון, קשורה לפחדים (היחלשות של הכליות יכולה לביא להופעת פחדים) ומעניקה את היכולת להירגע.

דיקור להפרעות קשב וריכוז אצל ילדים

האבחנה של הילד מסתמכת על אבחנה מערבית וכוללת תשאול מקיף, אבחון הדופק ואבחנת גוף, וגם ובניית מפת לידה שמאפשרת לזהות את היסודות היחודיים של הילד. כל אלו מאפשרים התאמה של הטיפול באופן המדוייק והאפקטיבי ביותר. הטיפול בדיקור מתיחס לשורש הבעיה ולא רק לסימפטום, מה שמאפשר שימוש במעט מחטים, מתוך הבנה ש"העבודה" שעשינו ממשיכה בגוף גם אחרי שהסתיים הדיקור.

הגישה ברפואה הסינית מאוד עניינית ובמקרים רבים אפשר לראות תוצאות מהר מאוד, במיוחד אצל ילדים ומתבגרים שמגיבים לטיפול באופן מהיר ויעיל בכל שלושת הרבדים. הדיקור יכול להיעשות במקביל לטיפולים משלימים אחרים ואף לקדם אותם וגם לתת מענה משלים לטיפול התרופתי או להחליף אותו (בעצה אחת עם הרופא).

איך הטיפול בדיקור עזר לנטלי שסבלה מהפרעת קשב וריכוז

ללא ריטלין – טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים

טיפול בעזרת הומאופתיה בבעיות קשב וריכוז

איך אפשר לטפל בהפרעות קשב וריכוז בעזרת תזונה נכונה

למה טיפול באומנות עוזר לילדים עם הפרעת קשב וריכוז